czwartek, 19 listopada 2009

American Music Awards na żywo w Facebook

W Ameryce w serwisach społecznościowych coraz większą popularnością cieszą się video relacje z ważnych imprez. W ostatnich tygodniach można było obserwować relację z premiery filmu o Michaelu Jacksonie”This Is It” oraz drugiej części filmu Twilight (współpraca między MySpace i Ustream – rekord oglądających w Ustream, 3 mln internautów)

Jak można się było spodziewać, największy serwis społecznościowy w Ameryce, Facebook także zainteresował się tematem i już w niedzielę, 22 listopada o godzinie 18 EST na popularnym kanale http://www.facebook.com/celebs będzie na żywo dostępna dwugodzinna relacja z czerwonego dywanu prowadzącego na galę American Music Awards.

Relację tą Facebook będzie przeprowadzał wraz z serwisem Ustream a oglądający będą mieli okazję zaproponować pytanie, które zadadzą udającym się na imprezę artystom m.in. Randi Zuckerberg i Brandee Baker.

Jak myślicie, kiedy podobna relacja odbędzie się w Polsce? Z jakiej imprezy chcielibyście obejrzeć video i kto by mógłby być prowadzącym?


źródło