środa, 24 kwietnia 2013

Wygraj bilet na koncert Beyonce! Konkurs Music For Life.

Chciałbyś pójść 25 maja na koncert Beyonce w ramach Orange Warsaw Festival? Nie ma sprawy. Dzięki Fundacji Orimari i ich kampanii Music For Life organizuję dla Was konkurs w którym do wygrania jest bilet na ten koncert!Główną ideą konkursu jest wsparcie Centrum Zdrowia Dziecka w zakupie sprzętu dla najmłodszych pacjentów z ośrodkowymi zaburzeniami słuchu (OZS). Wspólnymi siłami Fundacja pragnie sprawić, aby więcej dzieci mogło cieszyć się dźwiękami. 

Co musisz zrobić, żeby wygrać bilet? Nic trudnego - z wykorzystaniem metody jaką jest mnemotechnika ułożyć historyjkę, która pomoże Wam zapamiętać kilka słów związanych z muzyką, social media.

Mnemotechnika to tzw. metoda ogniw, która pozwala zbudować krótką historyjkę umożliwiającą zapamiętanie nazw/przedmiotów/imion.

Wyrazy do zapamiętania to: Facebook, YouTube, Beyonce, Infosocialmedia, Fundacja, Spotify, Social media.

Aby wziąć udział w konkursie musicie zrobić dwie rzeczy:
- wejść na Stronę Infosocialmedia na Facebooku i tam w zakładce konkursowej dodać historyjkę.
- wysłać SMS o treści MFL na numer 72069 (koszt SMS 2,46 brutto) i treść SMSa zwrotnego wpisać w aplikacji konkursowej w odpowiednim miejscu.

Przykładowa historyjka
Przeglądając serwisy społecznościowe a konkretnie Facebooka natrafiłem na Stronę Infosocialmedia na której była informacja o konkursie Fundacji MFL z biletem na koncert Beyonce. Włączyłem YouTube, Spotify, posłuchałem kilku piosenek i postanowiłem wziąć w nim udział.

Konkurs będzie trwał od dzisiaj od 10.00 do 8 maja do 23.59, tak, żebyście nawet po długim weekendzie mieli szansę wspomóc SMSem Fundację i dodać swoje zgłoszenie. Wyniki opublikuję do 10 maja.

Powodzenia!