czwartek, 28 lutego 2013

Facebook i Geek Girls Carrots zapraszają na dwa wyjątkowe spotkania.

Jedyne takie przedsięwzięcie w Polsce. Spotkania poświęcone kobietom, ale dedykowane całej społeczności technologicznej. 5 marca w Warszawie i 7 marca w Krakowie, Facebook wraz z Geek Girls Carrots zapraszają do wzięcia udziału w wyjątkowym networkingu polskiej branży IT.
Jako prelegentki pojawią się cztery inżynierki i managerki z Facebooka: Będą to: Goranka Bjedov, Kari Lee, Mary Pinemova oraz Amy Platt - pierwsza kobieta inżynier, która dołączyła do zespołu firmy w Seattle.

Głównym punktem obu spotkań będą panele dyskusyjne, poświęcone ścieżkom kariery oraz rozwojowi zawodowemu kobiet w branży technologicznej. Poprowadzą je cztery prelegentki, które na co dzień pracują w głównej siedzibie firmy w USA: Goranka Bjedov - Capacity Engineer Pionu Infrastruktury w Facebooku, Mary Pimenova - Software Engineer, Kari Lee - Engineer Manager Działu Wyszukiwania - obecnie pracująca nad rozwojem nowego, przełomowego narzędzia, jakim jest Graph Search - oraz Amy Platt - pierwsza kobieta inżynier, która dołączyła do zespołu Facebooka w Seattle. Prelegentki opowiedzą, jak rozwijając swoje zainteresowania i realizując życiowe pasje osiągnęły sukces zawodowy oraz czym zajmują się pracując dla największej sieci społecznościowej na świecie.

O tym, kim są goście Geek Girls Carrots i jak wygląda codzienna praca programistek, project managerek czy specjalistek odpowiedzialnych za rozwój i wprowadzanie nowych produktów technologicznych na rynek, będzie można dowiedzieć się bezpośrednio od prelegentek podczas dwóch sesji networkingowych, przy kawie. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń, zawarcia nowych znajomości i zadawania pytań w mniej formalnej atmosferze.

Warszawskie spotkanie odbędzie się 5 marca o godz. 19:00 w studiu Pin up przy ulicy Nowogrodzkiej  84/86. Na spotkanie w Krakowie zapraszamy do Muzeum sztuki i techniki japońskiej - Manggha, przy ul. M. Konopnickiej 26.

Uczestnictwo w obu spotkaniach jest bezpłatne, jednak wymagana jest rejestracja. Aby wziąć udział w imprezie należy zarejestrować się pod tymi linkami:

Rejestracja na spotkanie w Warszawie: http://www.facebookmeetswithgeekgirlscarrotsinwarsaw.evenea.pl/

Rejestracja na spotkanie w Krakowie: http://www.facebookmeetswithgeekgirlscarrotsinkrakow.evenea.pl/

Szczegółowe informacje dotyczące spotkań w Warszawie i Krakowie znajdują się na stronie http://geekgirlscarrots.pl.