piątek, 21 grudnia 2012

Rozpakuj prezent - rozwiązanie konkursu

Świat się nie skończył, więc mam obowiązek pokazać, co było w pięknie opakowanym prezencie;)


Podczas konkursu padło kilkanaście odpowiedzi na to, co mogłoby znajdywać się w środku.
Tam tadaaaam...

Była to nawigacja TomTom VIA 135 M Europe;)


Spośród wszystkich sugestii, co by się znajdowało w środku najbardziej spodobała mi się odpowiedź Judyty, która otrzymuje tę nawigację w prezencie;)

W pudełku, świątecznym czerwono-zielonym znajduje się coś, co zmieni rzeczywistość na zawsze. Wszak Majowie nie twierdzą, że świat się skończy, a jedynie zostanie "zresetowany", nieprawdaż? A więc- do rzeczy: mam nadzieję, że w pudełku jest magiczne urządzenie które mia zastosowania różne, a każde bardziej cudowne od wcześniejszego.
Po pierwsze, natychmiast zmienia hejterskie komentarze w pozytywne, merytoryczne opinie, które nie obrażają autorów, a wskazują drogę do ewentualnych, 'drobnych' poprawek.
Po drugie, usuwa wszystkie łańcuszki, wszystkie "jeśli tego nie wkleisz na tablicę 100 znajomych to...", wszystkie " w odpowiedzi na wcale_nie_taką_nową politykę fejsbunia". Usuwają natychmiast i nieodwracalnie, a użytkownikom którzy takie rzeczy wklepują, dają klapsa i grożą palcem.
Po trzecie, banują wszystkie konkursy, które zaczynają się od "udostępnij obrazek, a wygrasz kubek/klapka bez pary/ajfona/wycieczkę na bahamy". Banują raz na zawsze, na wieczność, na amen. FOREVER!
Po czwarte tropi wirtualne koty i zsyłają je w nicość, w otchłanie Mordoru normalnie. Wszystkie e-koty. I tych co je wstawiają na swoje tablice też.
Po piąte, urządzenie w wersji komercyjnej sprawia, że fani z własnej nieprzymuszonej woli, lajkują i szerują treści udostępniane przez firmę. I to nie jakieś tam 'witamy piąteczek!", "kawy, kawy!", ale prawdziwe treści firmy: nowe produkty, objęcie funkcji brand junior managera przez panią Mariolkę i sezonową promocję.
Urządzenie z pudełeczka ma możliwość personalizowania w zależności od potrzeb (i nieupodobań) właściciela toteż jest odpowiedzią na wszystkie bolączki. Proponuje jedno też podesłać do Seg, chodza słuchy że lepsze jest do cykania fotek śniadania i kawki ze starbaka niż jakiś tam marny Nikon. 

Nawet opakowanie sugeruje radosną zawartość- zielona wstążeczka wlewa w nasze serca nadzieję na mniej hejterstwa w sieci, a czerwone opakowanie zwiastuje rewolucję (podobnie zresztą jak czerwień na okładce 'Rewolucji social media' by Michał S.;). 

Oh, jak to będzie pięknie internety robić kiedy takie pudełeczka wejdą do masowej produkcji;)

Gratuluję;)

Konkurs zorganizowałem dla Was z okazji akcji „TomTom daje Ci więcej”, dzięki której osoby kupujące nawigację TomTom otrzymują do nawigacji Start20 i Start25 w prezencie na Święta 3 letnią Usługę Aktualizacji Map za darmo.

Zapraszam też Was do gry organizowanej przez TomTom, w której użytkownicy mogą “rozpakować świat” i wygrać jedną z sześciu niezapomnianych wycieczek. Gra jest bardzo prosta i sprawdza umiejętności uczestników pod kątem... rozpakowywania! By wygrać, należy wybrać zapakowaną trasę i jak najszybciej rozpakować. Poza sześcioma głównymi nagrodami, do wygrania są tysiące innych nagród m.in. nawigacje TomTom, zegarki sportowe Nike+ oraz karty podarunkowe.

Na koniec mam dla Was bonusika;) Jeżeli weźmiecie udział w konkursie i chcecie dostać dodatkowych  250 monet to wpiszcie do gry kod "social_TomTom"

Powodzenia w grze i w rozpakowywaniu:)
Wesołych Świąt!